Penzión Koliba | Domov
Ubytovanie ako na vidieku s výhodami ubytovania v meste. | Penzión so slovenskou reštauráciou!

Penzión Koliba sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, priamo v centre Starého Smokovca, pod Slavkovským štítom. Výborná poloha penziónu len pár metrov od lanovky na Hrebienok v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania je zárukou skvele strávenej dovolenky plnej aktívneho oddychu, turistiky a relaxu. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť hraním golfu v golfovom areáli vo Veľkej Lomnici či kúpaním v neďalekom termálnom kúpalisku Vrbov a aquaparku AquaCity Poprad. Milovníci skvelej lyžovačky si prídu na svoje v špičkových tatranských lyžiarskych strediskách s prenádhernými výhľadmi na majestátne Tatry. Nezabudnuteľné chvíľky Vás čakajú na zjazdovkách na Hrebienku, v Tatranskej Lomnici a Štrbskom Plese.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Penzióne Koliba s celkovou kapacitou 44 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii 14 dvoj-lôžkových izieb vybavených televízorom a vlastnou kúpeľnou s toaletou, pričom 8 z nich disponuje možnosťou využitia jednej prístelky formou rozťahovacej pohovky. Taktiež sú k dispozícii tri 2-lôžkové izby na zníženom prízemí, za zvýhodnenú cenu, každá pre 2 osoby, bez možnosti prístelky. V každej izbe sa nachádza vlastné sociálne zariadenie a televízor. Pre náročnejších hostí či rodiny s deťmi máme pripravený jeden špeciálny 4-lôžkový apartmán s balkónom, v ktorom sa okrem pohodlných postelí nachádza aj rozťahovacia pohovka slúžiaca ako prístelka pre jednu osobu, konferenčný stolík, televízor a vlastná priestranná kúpeľňa s toaletou. Samozrejmosťou ubytovania je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet v celom objekte.

Príjemný čas s rodinou či priateľmi môžete počas Vášho pobytu tráviť v našej štýlovej tradičnej reštaurácii s ponukou typických slovenských špecialít, pripravovaných aj v otvorenom krbe. Celkovú výbornú atmosféru večera Vám tu doladí aj cimbalová muzika. K reštaurácii patrí taktiež vonkajšia terasa s dreveným posedením, kde si môžete vychutnať voňavú kávičku či osviežujúce pivko. Vaše autá pohodlne zaparkujete na bezplatnom parkovisku hneď vedľa penziónu.

Veríme, že u nás zažijete skvelú dovolenku a odnesiete si množstvo nezabudnuteľných zážitkov!